Hirdetünk ön helyett!

Elérhetőség
Hirdetünk ön helyett!Irodánkról röviden
Eladná, vagy bérbe adná ingatlanát, de az ideje drágább, és se kedve, se ideje, se energiája nincs hirdetésének folyamatos frissítésére, megújítására, karbantartására?
Ismerje meg és próbálja ki új, kényelmi szolgáltatásunkat:
- több, mint 20 ismert portálon (az ingatlan.com-on is!)
- rendszeres frissítésekkel,
- és képekkel hirdetünk ön helyett úgy, hogy az érdeklődő közvetlenül önnel kerül kapcsolatba, értékesítés esetén nem kell jutalékot vagy bármilyen sikerdíjat fizetnie.
Szolgáltatásunk havi díja 25.000,- Ft, a díj mentes az ÁFA alól és tartalmazza:
- az összes hirdetési-, frissítési- és kiemelési költséget,
- az ezzel járó minden munkadíjat, és nincs további költség.
Ön nem csupán a hirdetési áron tud akár nagyobb összeget is megtakarítani, de havi 25.000,- Ft-ért kap egy saját adminisztrátort is, aki menedzseli az ön hirdetését.
Amennyiben további információ birtokában szeretne döntést hozni, kérem keressen, vagy tekintse át az alábbi tájékoztatót:
https://prudentaportal.webnode.hu/
Ha bizalmatlan, és nem szeretne ismeretlen linkre kattintani, írjon, vagy hívjon, készséggel tájékoztatjuk. Vagy csak egyszerűen keressen rá a "Hirdetünk ön helyett" kifejezésre.
Ha ajánlatunk nem keltette fel az érdeklődését nem szükséges válaszolnia, kérjük nézze el, hogy zavartuk és sikeres értékesítést kívánunk, egyben szeretnénk megkérni, hogy ossza meg ezt az információt olyanokkal, akik lehet, hogy hasznát veszik.
Üdvözlettel:
Tóth Helga
+36302555500
prudentaportal@korultekinto.hu
Üzenet elküldése
Találati lista: 60
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
III. Rómaifürdőn 3 lakásos, tégla építésű társasházban két, önálló bejárattal rendelkező lakás együtt eladó.
Budapest III. kerület, Rómaifürdő, Rómaifürdő
Kínálati ár: 195 000 000 Ft
Kalkulált ár: 540 166 Є
1 500 000 Ft/m2
Kisnémedi központjában 118 m2-es, 4 szobás, felújított tégla lakás 150 m2-es önálló kerttel eladó.
Kisnémedi
Kínálati ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 205 Є
508 475 Ft/m2
Békásmegyer hegy felőli oldalán, a Hollós Korvin Lajos utcában I. emeleti 57 nm-es, 1 + 2 fél szobás panel lakás eladó.
Budapest III. kerület, Békásmegyeri lakótelep hegy felől, Hollós Korvin Lajos utca
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 138 596 Ft/m2
Pomázon kisbirtok újszerű házzal eladó.
Pomáz, Orlovác
Kínálati ár: 135 000 000 Ft
Kalkulált ár: 373 961 Є
1 588 235 Ft/m2
Pomázon kisbirtok újszerű házzal eladó.
Pomáz, Orlovác
Kínálati ár: 135 000 000 Ft
Kalkulált ár: 373 961 Є
1 588 235 Ft/m2
Pomázon kisbirtok újszerű házzal eladó.
Pomáz, Orlovác
Kínálati ár: 135 000 000 Ft
Kalkulált ár: 373 961 Є
38 571 Ft/m2
Pomázon kisbirtok újszerű házzal eladó.
Pomáz, Orlovác
Kínálati ár: 135 000 000 Ft
Kalkulált ár: 373 961 Є
1 588 235 Ft/m2
Hirdetünk ön helyett!
Kismaros, Börzsönyliget
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 235 457 Є
1 545 455 Ft/m2
Hirdetünk ön helyett!
Kismaros, Börzsönyliget
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 235 457 Є
1 545 455 Ft/m2
Kisnémediben 650 nm-es telken 125 nm-es, 4 szobás családi ház eladó.
Kisnémedi
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
520 000 Ft/m2
Pomázon egy szintes, 4 szobás, két generációnak is alkalmas családi ház eladó.
Pomáz, Ófalu, Főút
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 235 457 Є
680 000 Ft/m2
Hirdetünk ön helyett!
Balatonfűzfő, Hívja a tulajdonost!
Kínálati ár: 81 900 000 Ft
Kalkulált ár: 226 870 Є
487 500 Ft/m2
Pomáz Messelia részén gyönyörű örök panorámás közművesített lakóövezeti építési telek eladó.
Pomáz, Messelia
Kínálati ár: 34 300 000 Ft
Kalkulált ár: 95 014 Є
53 762 Ft/m2
35HH1114 A Cserhát hegység Fekete-víz völgyében festői kis faluban családi ház eladó.
Herencsény
Kínálati ár: 25 900 000 Ft
Kalkulált ár: 71 745 Є
259 000 Ft/m2
Révfülöpön részpanorámás építési telek közvetlenül a tulajdonostól eladó.
Révfülöp, Végmáli utca
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
20 326 Ft/m2
26LL9042 Leányfalu domboldalában családi ház felső lakása eladó.
Leányfalu, Központ-közeli, domboldal, 26LL9042
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 132 964 Є
380 952 Ft/m2
Hirdetünk ön helyett!
Balatonfűzfő, Hívja a tulajdonost!
Kínálati ár: 81 900 000 Ft
Kalkulált ár: 226 870 Є
487 500 Ft/m2
Hívja a Tulajdonost: Papp Péter +36208235744
Pécel, Hívja a Tulajdonost!, Béke utca
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 304 709 Є
407 407 Ft/m2
Üröm Széchenyi-telepen 575 nm-es, sík telken, két lakószinten 250 nm-es, két lakásos önálló családi ház eladó.
Üröm, Széchenyitelep
Kínálati ár: 155 000 000 Ft
Kalkulált ár: 429 363 Є
620 000 Ft/m2
Hívja a Tulajdonost: Keresztes Zoltán, +36306748605.
Budapest XIX. kerület, Hívja a Tulaljdonost!, Jáhn Ferenc utca
Kínálati ár: 34 800 000 Ft
Kalkulált ár: 96 399 Є
828 571 Ft/m2